VLANO – vokiečių prekės ženklas. Nesenstantis dizainas kartu su moderniausiomis ir naujausiomis technologijomis, tai yra VLANO kūrėjų siekis. Platus gaminių asortimentas, apimantis įvairių modelių gartraukius, kaitlentes, taip tat oro reguliavimo įrangą. VLANO daugiausia dėmesio skiria ilgaamžiškumui ir tvarumui, kad visi produktai būtų geriausios energijos klasės.

BERK – populiarus estų prekės ženklas, pasižymintis kokybės ir kainos santykiu. Šis prekės ženklas priklauso WEXL Grupp OÜ įmonei užsiimanančia didmenine prekyba smulkia ir stambia buitine technika.

GÜNTER & HAUER – tarptautinis buitinės technikos gamintojas. Jų prietaisai sujungia stilingą dizainą ir patikimą funkcionalumą. Didelis patikimumas, dėmesys detalėms ir naujausių technologijų naudojimui jūsų namuose yra pagrindiniai GÜNTER & HAUER principai.

MARASIL – tai japonų grožio technologijų prekės ženklas, kurio tikslas pasiūlyti klientams, tik aukštos kokybės prietaisus skirtus naudoti namuose. Kad kasdienė odos priežiūra būtų lengvesnė.